Główna > Ciekawe artykuły > Praca jako hostessa

Praca jako hostessa

22-07-2011 Możliwość komentowania Praca jako hostessa została wyłączona

Zawód hostessyDobre Poznańskie hostessy ... » jest obecnie na topie. Z usług agencji hostess licznie i bardzo chętnie korzystają osoby odpowiadające za organizację i nadzór nad imprezami plenerowymi, konferencjami, promocjami czy degustacjami potraw.

Zatrudniana do obsługi tego typu imprez hostessaAkcje hostessy ... » ma za zadanie atrakcyjnie się prezentować, dbać o dobre imię agencji z której została zatrudniona, a przede wszystkim zajmować się obsługa imprezy na wysokim poziomie.

Czym więc zajmuje się hostessa?

Hostessy obsługujące bankiety, konferencjeOrganizacja konferencji a popularne usługi ... », spotkania integracyjne czy też biznesowe obsługują gości, podają napoje, dbają, aby nikomu nic nie zabrakło. hostessaUczestniczą niekiedy w rozmowach z gośćmi, nie będąc jednak nachalnymi, natrętnymi lecz dyskretnie, taktownie.

Jak wyszkolić hostessę?

Plan rozwoju osobistego hostess zakładać powinien zatem naukę, kształcenie permanentne, ciągłe podnoszenie kwalifikacji, naukę języków, aby nigdy nie znaleźć się w sytuacji w której nie będzie potrafiła się prawidłowo, z klasą zachować. W tym miejscu zwracam Ci szczególna uwagę na potrzebę kształcenia, nawet jeśli do tej pory sądziłaś, że hostessa to tylko pani od roznoszenia ulotek i częstowania próbkami soków podczas degustacji. To jak bardzo się mylisz, co do tego jak to jest pracować z prawdziwymi hostessami okaże się przy pierwszym zadaniu, zleceniu np. imprezie plenerowej, czy bankiecie biznesowym.

Czy to łatwa praca?

Spotykając się niejednokrotnie z hostessami w supermarkecie masz wrażenie, że to łatwa i przyjemna praca, nic bardziej mylnego. Hostessy te znajdują się tam najczęściej przypadkowo, nie za pośrednictwem agencji, często bez przygotowania. Ale Ty nie szukasz przecież takiej pracy, chcesz pracować jako profesjonalna hostessa, mająca swoją agencję, sprawdzona i zdobywająca kolejne zlecenia, robiąca karierę. Hostessa to zawód dla silnej i wytrwałej w osiąganiu celów kobiety.

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone